Wilczek został bohaterem Broendby! Polak wszedł z ławki i w 90. minucie strzelił gola na wagę zwycięstwa

Data dodania: 24-09-2017 20:10

Kamil Wilczek znowu zaczął mecz na ławce rezerwowych Broendby Kopenhaga. Polak wszedł jednak w II połowie meczu 10. kolejki duńskiej ekstraklasy z Hobro IK i został bohaterem.

Wilczek pojawił się na boisku od razu po przerwie. Zmienił Besara Halimiego. Po I połowie Broendby przegrywało 0:1, bo w 42. minucie straciło gola z karnego. Wyrównał w 65. minucie Roecker, a w 90. minucie Kamil Wilczek dał gościom zwycięstwo.

Kamil Wilczek zdobył drugiego gola w tym sezonie. Kilka dni wcześniej strzelił bramkę w Pucharze Danii.

Pavel Nedved wznawia karierę po 8 latach. O ile pozwolą mu obowiązki w Juventusie

Gwiazdor Realu miał kolizję. Na miejscu pojawiła się policja i nie stwierdziła winy piłkarza