Kibice Legii mogą być jeszcze bardziej wściekli. Byłe gwiazdy zdobyły bramki w Grecji. I tylko Hasi nadal nawala (VIDEO)

Data dodania: 24-09-2017 21:57

Kibice Legii Warszawa w czasach poważnego kryzysu jeszcze uważniej śledzą losy byłych zawodników mistrza Polski. W niedzielę dotarły z Grecji frustrujące wieści.

Legia przegrała w Białymstoku z Jagiellonią, a tymczasem w Grecji bramki zdobyli Aleksandar Prijović i Vadis Odjidja-Ofoe.

Ten pierwszy dał PAOK Saloniki wygraną 1:0 z Gianniną. Do siatki trafił w 55. minucie i była to jego 3. bramka w 5. meczu tego sezonu.

Z kolei VOO trafił na 2:0 w wyjazdowym meczu Olympiakosu Pireus z AEK Ateny. Goście prowadzili dwoma golami od 46. minuty, ale ostatecznie przegrali 2:3, tracąc bramki w 64. i 80. minucie po uderzeniach Christodoulopoulosa oraz Mantalosa w 90. minucie.

Liderem po 5 kolejkach jest AEK z 13 punktami. Olympiakos jest na 4. miejscu z 8 "oczkami", a 3. PAOK ma o 3 punkty więcej niż mistrz z Pireusu. Besnik Hasi w Olympiakosie osiągnął póki co tylko tyle, że zespół zanotował najgorszy start w sezonie od 1989 roku!

Kuriozalna pomyłka Michała Pazdana po meczu z Jagiellonią. Padło tylko gromkie ,,O ja pier..."