Szokujące wieści z Paryża. Prezydent PSG chciał przekupić Cavaniego, by ten ustąpił Neymarowi!

Dodał: mpt
Data dodania: 25-09-2017 9:42

Transfer Neymara jeszcze wyjdzie bokiem Paris Saint-Germain. Głośny konflikt pomiędzy Brazylijczykiem i Edinsonem Cavanim miał być rozwiązany... pieniędzmi.

Konflikt między gwiazdami zaczął się od walki o to, kto ma wykonać rzut karny w meczu z Olympique Lyon. Dyskusje, wyrywanie piłki, strojenie min. To wszystko zobaczył świat i nie dało się ukryć, że w szatni PSG nie ma chemii.

Kilka dni później klub ogłosił, że Cavani nadal będzie wykonywał karne - z Lyonem nie trafił - a Urugwajczyk pogodził się z Neymarem. Okazuje się, że to nie do końca prawda. 

Zgodę, prezydent PSG Nasser Al-Khelaifi próbował bowiem... kupić. Szef wicemistrzów Francji zaoferował Cavaniemu milion euro do pensji za oddanie Neymarowi wykonywania rzutów karnych. ,,El Matador" tej oferty nie przyjął. 

Według ,,El Pais", który podał powyższą informację, po transferze Neymara za 222 mln euro, w PSG panuje bardzo napięta atmosfera. Wielu piłkarzy obawia się teraz o swoją pozycję, bo paryski klub musi sprzedać paru zawodników, by wyrównać finansowanie klubu. Na liście do odejścia są m.in. Angel di Maria, Javier Pastore, Julian Draxler i Thiago Silva.

Kuriozalna pomyłka Michała Pazdana po meczu z Jagiellonią. Padło tylko gromkie ,,O ja pier..."

Gwiazdor Realu miał kolizję. Na miejscu pojawiła się policja i nie stwierdziła winy piłkarza

Futbol.pl

Inne artykuły