Golla strzelił gola w Holandii. NEC wypuścił wygraną z rąk

Data dodania: 25-09-2017 22:05

Wojciech Golla zdobył gola dla NEC Nijmegen w meczu 6. kolejki drugiej ligi holenderskiej. Jego zespół prowadził po bramce Polaka 3:1, ale ostatecznie nie pokonał Jong PSV Eindhoven.

Co prawda gospodarze objęli prowadzenie w 2. minucie meczu na Philips Stadion po rzucie karnym, ale przed przerwą po golach Joppena z 23. minuty i Van de Peverta z 44. minucie to goście mieli przewagę. Po bramce Golli z 62. minuty zrobiło się 3:1, ale 4 minuty później kontaktową bramkę strzelił Sam Lammers, który w 77. minucie wyrównał.

NEC gola na 3:1 mógł zdobyć wcześniej niż w 62. minucie, ale w 50. minucie Sven Braken nie pokonał z karnego Eloy'a Rooma.

Golla rozegrał cały mecz. W 82. minucie w barwach NEC na boisko wszedł Steeven Langil, były pomocnik Legii Warszawa.

NEC ma na koncie dziewięć punktów i zajmuje siódme miejsce w lidze.

Scenariusz jak w Legii. Besnik Hasi wyleciał z Olympiakosu

Kuriozalna pomyłka Michała Pazdana po meczu z Jagiellonią. Padło tylko gromkie ,,O ja pier..."