Wojciech Golla znowu trafił do siatki. Zanotował też asystę. Podobnie jak Steeven Langil

Data dodania: 30-09-2017 6:36

Wojciech Golla ponownie wpisał się na listę strzelców w meczu NEC Nijmegen. Polski obrońca zdobył gola w starciu z MVV Maastricht w 7. kolejce drugiej ligi holenderskiej. Zaliczył też ważną asystę.

Golla w 11. minucie otworzył wynik spotkania. Długo był to jedyny gol spotkania, ale w 51. minucie goście wyrównali. Worek z bramkami rozwiązał się w 72. minucie. Golla zaliczył asystę przy trafieniu Mohameda Rayhiego. 10 minut później na 3:1 dla NEC podwyższył Ferdi Kadioglu, a wynik meczu na 4:1 ustalił w 89. minucie Arnaut Groeneveld.

Golla zagrał całe spotkanie. Od 73. minuty na boisku przebywał natomiast były zawodnik Legii Warszawa Steeven Langil, który zmienił autora drugiego gola dla NEC i zaliczył asystę przy bramce na 3:1. Polski bramkarz Mikołaj Smyłek przesiedział mecz na ławce rezerwowych MVV.

W tabeli NEC jest na 3. miejscu. W 7 meczach uzbierał 12 punktów. Podobnie jak MVV Maastricht.

Kądzior: Marzenia się spełniają, chcę zagrać w reprezentacji