Grosicki z golem i asystą. Pokonał Kuszczaka, który w sumie puścił pół tuzina (VIDEO)

Data dodania: 30-09-2017 18:11

Hull City rozgromiło 6:1 Birmingham City z Tomaszem Kuszczakiem w bramce w meczu 11. kolejki angielskiej Championship. Kamil Grosicki zdobył gola i zaliczył asystę.

Polski skrzydłowy w 72. minucie trafił do siatki i podwyższył prowadzenie gospodarzy na 4:0. To trzecia bramka Grosickiego w tym sezonie. Przed nim w meczu z Birmingham City cieszyli się z goli Fraizer Campbell w 7. minucie, David Meyler w 11. minucie z karnego i Jarrod Bowen w 26. minucie. W 76. minucie na 5:0 trafił Markus Henriksen, a w 87. minucie po podaniu Grosickiego na 6:0 strzelił Sebastian Larsson. Honorowego gola dla gości zdobył w 90. minucie Sam Gallagher.

Grosicki zagrał cały mecz. Podobnie jak Tomasz Kuszczak w bramce Birmingham City.

Hull zajmuje 17. miejsce z 12 punktami, a Birmingham jest na 22. miejscu z dorobkiem ośmiu punktów.

Janusz Gol bohaterem. Jego bramka dała wygraną Amkarowi (VIDEO)