Krychowiak z asystą, ale nadal bez wygranej w WBA. Pech Fabiańskiego w jubileuszu

Data dodania: 30-09-2017 18:19

Grzegorz Krychowiak od pierwszego meczu w West Bromwich Albion udowadnia, że jest dobrym piłkarzem. W meczu z Watfordem Polak zaliczył asystę, ale jego zespół tylko zremisował, chociaż prowadził u siebie 2:0.

Krychowiak po raz kolejny został ustawiony przez Tony'ego Pulisa jako defensywny pomocnik. Nie przeszkodziło to polskiemu pomocnikowi zanotował asysty. Krychowiak w 19. minucie dograł na 50 metrów do Salomona Rondona, który wygrał walkę z obrońcą i uderzył na bramkę, zdobywając bramkę na 1:0.

120 sekund później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jonny Evans podwyższył na 2:0. Goście zaczęli podnosić się jeszcze przed przerwą, gdy w 37. minucie Doucoure zdobył bramkę kontaktową. Po zmianie stron wynik długo się nie zmieniał, ale w 95. minucie Richarlison wyrównał, doprowadzając fanów na The Hawthorns do rozpaczy.

Krychowiak zagrał cały mecz i nadal czeka na pierwsze zwycięstwo w barwach WBA.

Pecha miał też Łukasz Fabiański. Rozgrywający 150. mecz w Premier League polski bramkarz Swansea City skapitulował w 89. minucie meczu z West Ham United i ,,Łabędzie" przegrały 0:1.

4:0 wygrał Manchester United. ,,Czerwone Diabły" ograły zamykający stawkę Crystal Palace po golach Maty z 3. minuty, Fellainiego z 35. i 49. minuty oraz Lukaku z 86. minuty. Dwie asysty zanotował Rashford.

W tabeli liderem jest ManUnited, który ma 3 punkty i jeden mecz więcej niż Manchester City. WBA jest na 10. pozycji, a Swansea na 18. miejscu.