Mierzejewski nie pomógł w awansie. Polak przesiedział półfinał na ławce rezerwowych

Data dodania: 11-10-2017 15:29

Adrian Mierzejewski nie zagrał w półfinale Pucharu Australii. Jego zespół Sydney FC wygrał na wyjeździe z South Melbourne FC i awansował do finału.

Ekipa polskiego pomocnika zwyciężyła aż 5:1 po golach Davida Carney'a z 4. minuty, Bobo z 18. i 66. minuty, Sebastiana Ryalla z 73. minuty, a także Matta Simona z 83. minuty. Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Leigh Minopoulos w 47. minucie. Adrian Mierzejewski cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

W finale FFA Cup Sydney FC zagra 21 listopada ze zwycięzcą zaplanowanego na 24 października meczu Western Sydney Wanderers FC - Adelaide United FC.

Mierzejewski do tej pory zagrał w Sydney FC 75 minut w wygranym 1:0 wyjazdowym meczu 1. kolejki A-League z Melbourne Victory. 2. serię spotkań ligowych zaplanowano na ten weekend.