Piękny gol nie wystarczył. WBA nadal bez zwycięstwa z Krychowiakiem w składzie (VIDEO)

Data dodania: 16-10-2017 22:58

Grzegorz Krychowiak w PSG przyzwyczaił się trochę do siedzenia na ławce rezerwowych lub trybunach. W West Bromwich Albion Polak gra jednak regularnie. W poniedziałek zanotował kolejne 90 minut.

Krychowiak wyszedł w pierwszym składzie WBA na mecz wyjazdowy z Leicester City. ,,Drozdy" na boisku niedawnego mistrza prowadziły, ale ostatecznie zdobyły jedynie punkt po remisie 1:1.

Gola dla WBA zdobył w 63. minucie Chadli, który kapitalnie przymierzył z rzutu wolnego. Punkt ,,Lisom" uratował Mahrez, wykorzystując dobre zgranie piłki przez Slimaniego. Ta bramka zabrała West Bromwich Albion wygraną, więc Grzegorz Krychowiak wciąż nie wie - po 5 rozegranych meczach - jak smakuje zwycięstwo w Premier League.

W tabeli po 8 kolejkach WBA ma 10 punktów, a Leicester zaledwie 6 ,,oczek". Ten pierwszy zespół jest na 10. pozycji, a drugi znajduje się dopiero na 18. lokacie, czyli w strefie spadkowej.