Prijović znowu zmieni klub? Jest konkretna oferta. Legii coś skapnie z tego transferu...

Dodał: mpt
Data dodania: 17-10-2017 8:46
Prijović znowu zmieni klub? Jest konkretna oferta. Legii coś skapnie z tego transferu...

Aleksandar Prijović bardzo dobrze spisuje się w greckim PAOK Saloniki. Niewykluczone, że już wkrótce Serb po raz kolejny zmieni klub, a przy okazji transferu trochę euro wpłynie do kasy Legii Warszawa.

W styczniu 2017 roku Prijović uparł się, by odejść z Legii i ostatecznie dopiął swego, chociaż mistrzowie Polski po stracie Nemanji Nikolicia nie chcieli sprzedawać również drugiego napastnika. Jednak z niewolnika nie ma pracownika i ,,Prijo" wylądował w Salonikach. W PAOK radzi sobie świetnie i nic dziwnego, że wzbudza zainteresowanie innych klubów.

Prijović ma w umowie z PAOK wpisaną kwotę odstępnego w wysokości 10 mln euro. Nikt raczej tyle nie zapłaci, ale Grecy na pewno dostaną więcej niż otrzymała Legia, która zarobiła 1,9 mln euro. Szczególnie, że oferta ma pochodzić z Anglii (ewentualnie ze Szkocji), a tamtejsze kluby raczej nie mają problemów z wydawaniem pieniędzy.

27-letni Prijović w PAOK zagrał do tej pory 31 meczów i strzelił 17 goli. Aktualnie jest liderem klasyfikacji strzelców ligi greckiej z 5 golami w 7 meczach.

Skauci Barcelony obejrzeli mecz Bundesligi. ,,Duma Katalonii" chce dwóch młodych Niemców

Napoli chce wypożyczyć Milika w styczniu. W tym klubie miałby szybciej dojść do formy

Futbol.pl

Inne artykuły