Peszko jako pijak. Towarzyszy mu Grosicki. Reprezentanci Polski bohaterami popularnej animacji (VIDEO)

Dodał: mpt
Data dodania: 17-10-2017 11:05

Popularność reprezentantów Polski po ostatnich sukcesach rośnie. Jej przejawem jest fakt, że piłkarze stają się bohaterami komiksów, jak ostatnio Robert Lewandowski, reklam czy teledysków. Doszło nawet do tego, że Sławomir Peszko i Kamil Grosicki stali się inspiracją dla twórców serialu animowanego dla dorosłych. Ich wizerunek w ,,Blok Ekipie" daleki jest jednak od sportowego.

Serial jest emitowany w serwisie YouTube. W 121. odcinku bohaterami były postacie Kamila Grosickiego i Sławomira Peszki. Reprezentanci Polski pojawili się w klubie ,,Speluno" na warszawskim Grochowie.

Twórcy animacji tradycyjnie z przymrużeniem oka i zgodnie ze stereotypami potraktowali swoich bohaterów. Z tego powodu Peszko został przedstawiony jako pijak, a Grosicki to nałogowy palacz. Postać tego pierwszego w odcinku gra główną rolę. Piłkarz Lechii w ,,Speluno" wziął udział w promocji ,,płacisz 100 złotych i pijesz, ile chcesz". W lokalu zabrakło alkoholu, więc postać Grosickiego musiała biegać po dostawy. W końcu właściciel baru chwycił się ostatniej deski ratunku. Zadzwonił do Aleksandra Kwaśniewskiego.

Szczęsny chciał, by jego kariera potoczyła się inaczej. ,,Zrozumiałem, że to niemożliwe"

Prijović znowu zmieni klub? Jest konkretna oferta. Legii coś skapnie z tego transferu...

Futbol.pl

Inne artykuły