Borussia Dortmund bez Piszczka ograła Borussię Moenchengladbach. Dwie bramki Erlinga Brauta Hålanda

Data dodania: 19-09-2020 20:36

W 1. kolejce niemieckiej Bundesligi Borussia Dortmund pokonała na Signal Iduna Park 3:0 (1:0) Borussię Moenchengladbach.

Borussia Dortmund wyszła na prowadzenie w 35. minucie spotkania po bramce Giovanniego Reyny. Jude Bellingham dograł piłkę do 17-latka, a ten pokonał bramkarza rywali. Później dwa gole zdobył Erling Braut Håland. Reprezentant Norwegii najpierw wpisał się na listę strzelców w 54. minucie spotkania. Bramkę zdobył z rzutu karnego. Kolejnego gola Norweg strzelił w 77. minucie po asyście Jadona Sancho. Norweg po podaniu Anglika znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i tylko dopełnił formalności.

Warto dodać, że poza składem "Die Borussen" znalazł się Łukasz Piszczek. Były reprezentant Polski zmaga się aktualnie z kontuzją pleców i nie wiadomo, kiedy będzie mógł grać.

Źródło: Borussia Dortmund