Jarosław Niezgoda ustalił wynik spotkania na 6:1. Dziwaczny gol Polaka (VIDEO)

Data dodania: 20-09-2020 7:44

Jarosław Niezgoda strzelił gola w meczu Major League Soccer z San Jose Earthquakes. Polski napastnik Portland Timbers ustalił wynik spotkania na 6:1.

"Drwale" wygrali w San Jose wysoko, chociaż do przerwy było tylko 2:1. W 70. minucie zrobiło się już 4:1 i przy tym wyniku, w 81. minucie, na boisko wszedł Jarosław Niezgoda.

W 87. minucie polski napastnik w dziwny sposób, bo po kiksie, trafił do siatki na 6:1, ustalając ostateczny wynik. To 4. gol Polaka w tym sezonie MLS.

Portland Timbers po 12 meczach mają na koncie 18 punktów i zajmują 5. miejsce w tabeli konferencji zachodniej.