Kamil Wilczek strzelił swojemu byłemu klubowi! Brøndby IF jednak odrobiło straty i zgarnęło trzy punkty

Data dodania: 20-09-2020 16:23

W 2. kolejce duńskiej ekstraklasy FC København przegrało przed własną publicznością 1:2 (1:1) z Brøndby IF. Bramkę dla gospodarzy strzelił Kamil Wilczek. Polski napastnik strzelił swojemu byłemu klubowi.

Wilczek wpisał się na listę strzelców w 12. minucie spotkania. Karlo Bartolec doskonale dośrodkował do 32-latka, a ten strzałem głową nie dał żadnych szans bramkarzowi rywali. Później zespół gości wziął się do pracy i odrobił straty. W 31. minucie na listę strzelców wpisał się Jesper Lindstrøm, a w końcówce meczu rezultat podwyższył jeszcze Mikael Uhre.

3-krotny reprezentant Polski strzelił gola największemu rywalowi FC København. Kibice gości z pewnością nie są z tego zadowoleni. Wilczek w przeszłości grał dla Brøndby IF (2016-2020) i rozegrał tam łącznie 163 spotkania, strzelił 92 bramki i zanotował 25 asyst.

Fot: FC København