Remis Zagłębia Lubin z Cracovią

Data dodania: 20-09-2020 17:00

W pierwszym niedzielnym meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy Zagłębie Lubin zremisowało 1:1 (0:0) z Cracovią.

Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelili goście. W 48. minucie na listę strzelców wpisał się Rivaldinho. Syn popularnego Rivaldo uderzeniem głową nie dał żadnych szans Dominikowi Hładunowi.

Do wyrównania w 68. minucie meczu doprowadził Lorenco Šimić. Filip Starzyński dośrodkował z rzutu rożnego, a chorwacki obrońca strzałem głową tylko dopełnił formalności.

ZAGŁĘBIE LUBIN - CRACOVIA 1:1

Bramki: Lorenco Šimić 68 - Rivaldinho 48

Zagłębie: 30. Dominik Hładun - 26. Kacper Chodyna, 5. Lorenco Šimić, 33. Ľubomír Guldan, 3. Saša Balić - 7. Saša Živec, 8. Łukasz Poręba (62, 17. Patryk Szysz), 4. Jewgienij Baszkirow, 18. Filip Starzyński, 39. Damjan Bohar (90, 77. Mateusz Bartolewski) - 9. Rok Sirk (62, 11. Samuel Mráz)

Cracovia: 23. Karol Niemczycki - 2. Cornel Râpă, 44. Dawid Szymonowicz, 88. Matej Rodin, 87. Diego Ferraresso - 4. Sergiu Hanca, 10. Pelle van Amersfoort, 22. Florian Loshaj (87, 21. Thiago), 9. Marcos Álvarez (68, 8. Milan Dimun), 99. Tomáš Vestenický (68, 14. Ivan Fiolić) - 7. Rivaldinho (68, 26. Filip Piszczek)

Żółte kartki: Guldan, Balić - Fiolić

Sędzia: Szymon Marciniak (Płock)