Brazylia jednak nie będzie rywalem Polski w marcu. Canarinhos mają już inne plany

Dodał: mpt
Data dodania: 18-10-2017 13:02

Zbigniew Boniek zapowiada na marzec wielki mecz towarzyski reprezentacji Polski na Stadionie Śląskim. Wydawało się, że rywalem kadry Adama Nawałki może być Brazylia, ale niewiele wskazuje teraz na to, że Canarinhos przylecą do Polski.

Brazylijczycy w marcu zagrają z innymi rywalami. W planach zwycięzców eliminacji MŚ 2018 w Ameryce Południowej są spotkania z Niemcami i Rosją, a więc mistrzem świata i gospodarzem mundialu. Ze Sborną zmierzą się 23 marca, a z Die Mannschaft powalczą 4 dni później.

W tej sytuacji Brazylia prawie na pewno nie zagra w marcu z Polską. Co prawda mogłaby zmierzyć się z Biało-Czerwonymi np. 19 marca, ale wątpliwe, by Canarinhos zdecydowali się na takich ruch. PZPN musi więc szukać innego rywala na marcową grę towarzyską w ramach przygotowań do mundialu.

Jeszcze w tym roku Brazylia zagra dwa inne mecze towarzyskie. 10 listopada we francuskim Lille zmierzy się z Japonią, a 4 dni później powalczy na Wembley z Anglią. Polaków czekają w listopadzie potyczki z Urugwajem i Meksykiem.

Wylosowano pary barażowe. Szwecja - Włochy hitem ,,dogrywki" o udział w MŚ 2018

Kaka zakończył karierę. Nie ukrywał wzruszenia. To on jako ostatni zdobył Złotą Piłkę przed Messim i C. Ronaldo (VIDEO)

Futbol.pl

Inne artykuły