Skandal na Camp Nou. Sędzia podarował gola Barcelonie (VIDEO)

Data dodania: 21-10-2017 22:47

FC Barcelona wygrała 8. mecz ligowy w sezonie. W 9. kolejce ,,Duma Katalonii" pokonała 2:0 Malagę. Pierwszego gola zdobyła już w 2. minucie, ale bramka nie powinna zostać uznana.

Lider La Liga objął prowadzenie po strzale Gerarda Deulofeu, który wykorzystał dośrodkowanie Lucasa Digne. Problem w tym, że zagranie Francuza nastąpiło już po tym, jak piłka opuściła boisko za linią końcową! Piłkarze Malagi protestowali słusznie, ale decyzji sędzie Fuertesa nie mogli zmienić!

W I połowie Barcelona dominowała na Camp Nou, a goście rzadko pojawiali się pod bramką strzeżoną przez Ter Stegena. Ich nadzieje na choćby punkt zostały pogrzebane w 56. minucie. Wówczas Messi zagrał do Andresa Iniesty, a ten strzałem lewą nogą podwyższył wynik na 2:0. Jak się potem okazało, jednocześnie ustalił rezultat tego spotkania.

Potem jeszcze z 4 metrów nie trafił Luis Suarez, a świetną okazję zmarnował dla gości Hernandez, a na koniec Leo Messi zdobył bramkę ze spalonego i nie została uznana. Ostatecznie Barcelona wygrała 2:0 i pozostaje liderem La Liga. Z 25 punktami zdobytymi w 9 meczach jest liderem i o 4 "oczka" wyprzedza Valencię. Real Madryt może mieć 5 punktów straty, jeśli w niedzielę ogra u siebie Eibar.

Milan po letnich transferach zawodzi. Na San Siro planują więc kolejne wzmocnienia