,,Czy życie z Kloppem ma sens"? Klęska Liverpool FC z Tottenham Hotspur!

Data dodania: 22-10-2017 19:03

Juergen Klopp może i jest dobrym trenerem, ale w Liverpool FC drużyny nie odmienił na tyle, by walczyć o mistrzostwo Anglii. ,,The Reds" ponieśli kolejną klęskę z jednym z rywali do tytułu.

Liverpool FC w tygodniu wygrał aż 7:0 z NK Maribor na wyjeździe w meczu 3. kolejki Ligi Mistrzów. Wynik imponujący, ale rywal słabszy niż wielu przeciwników z Premier League.

Po ,,spacerku" w Słowenii ekipę Kloppa czekała wyprawa na Wembley na mecz z Tottenham Hotspur, który w LM zremisował 1:1 z Realem Madryt. Już po niespełna kwadransie było jasne, że gości czeka z ,,Kogutami" droga przez mękę. W 4. minucie na 1:0 trafił Harry Kane, a w 12. minucie na 2:0 podwyższył z podanie Kane'a Heung-Min Son. Co prawda LFC podniósł się lekko po uderzeniu Salaha, ale w doliczonym czasie gry na 3:1 podwyższył Delle Alli. Wynik spotkania ustalił Harry Kane, który zdobył 8. gola w 9. meczu sezonu Premier League.

W tabeli PL Tottenham jest na 3. pozycji z 20 punktami na koncie. Tyle samo ma wiceliderujący Manchester United. Prowadzi Manchester City z 25 punktami. Liverpool FC wywalczył do tej pory tylko 13 "oczek" i jest dopiero na 9. lokacie.

Abramowicz szybko zapobiegnie kryzysowi? Właściciel Chelsea przygotowany na odważny krok

Dziesiątki milionów za nastolatka? Arsenal jest gotowy na taki krok!