Real zapomniał o koszmarnym starcie na Santiago Bernabeu? Wygrał drugi mecz z rzędu u siebie

Data dodania: 22-10-2017 22:36

Real Madryt musiał odpowiedzieć FC Barcelona i Valencii na ich zwycięstwa i pokonać Eibar w meczu 9. kolejki La Liga. ,,Królewscy" zdobyli trzy punkty, a wszystko zaczęło się od gola samobójczego.

Real nie radził sobie dobrze w tym sezonie w Madrycie. W 4 meczach odniósł tylko jedno zwycięstwo i zanotował dwa remisy. Z Eibar przyszło więc małe przełamanie.

Co prawda ,,Królewscy" zawiedli swoich kibiców w starciach z Valencią (2:2), Levante (1:1) i Betisem Sewilla (0:1), ale po zwycięstwie nad Espanyolem Barcelona (2:0) fani liczyli na kolejną wygraną. I się tego doczekali.

Real prowadził od 18. minuty, gdy samobójczego gola głową strzelił Portugalczyk Paulo Oliveira. 10 minut później na 2:0 podwyższył Asensio, a wynik spotkania ustalił w 82. minucie Marcelo, który zagrał z ,,klepki" z Benzemą.

Teraz mistrzowie Hiszpanii tracą do liderującej Barcelony 5 punktów, a do drugiej w stawce Valencii jedno "oczko". Eibar jest na 16. pozycji.

Bonucci zrobił to specjalnie? Przez to nie zagra przeciwko Juventusowi! (VIDEO)