Neymar wyleciał z boiska, Cavani uratował PSG w hicie Ligue 1 (VIDEO)

Data dodania: 22-10-2017 22:54

Paris Saint-Germain w ostatniej chwili i w osłabieniu uratował się przed pierwszą ligową porażką w tym sezonie. Nerwów na wodzy nie utzymał Neymar, który wyleciał z boiska w końcówce meczu z Olympique w Marsylii, ale jego koledzy wyrównali w doliczonym czasie.

Neymar w 85. minucie dostał żółtą kartkę za niesportowe zachowanie. Dwie minuty później scenariusz się powtórzył i Neymar przedwcześnie skierował się do szatni.

Brazylijczyk nie wytrzymał ciśnienia przy wyniku 2:1 dla Marsylii. Wcześniej wyrównał w 33. minucie, odpowiadając na gola Luiza Gustavo z 16. minuty. W 78. minucie Florian Thauvin przywrócił gospodarzom prowadzenie. Wydawało się, że po czerwonej kartce Neymara PSG się nie uratuje, ale jednak w 3. minucie doliczonego czasu gry do siatki trafił z rzutu wolnego Edinson Cavani!

W tabeli PSG ma 26 punktów. O 4 "oczka" wyprzedza drugie w stawce Monaco, a o 8 Marsylię, która jest na 5. lokacie.

Kolejny cel "Starej Damy"! Juventus jeszcze silniejszy?

Dziesiątki milionów za nastolatka? Arsenal jest gotowy na taki krok!