Chamskie zachowanie Teodorczyka. Polak nie strzela i puszczają mu nerwy (VIDEO)

Data dodania: 23-10-2017 10:40

Łukasz Teodorczyk strzela o wiele mniej goli niż w poprzednim sezonie i jest wyraźnie sfrustrowany tym faktem. Tym bardziej, że cały Anderlecht Bruksela też gra słabiej. W meczu z KRC Genk (0:1) ,,Teo" powinien wylecieć z boiska za swoje chamskie zachowanie. Sędzia go jednak oszczędził.

Sytuacja miała miejsce w 39. minucie meczu. Joseph Aidoo zablokował Teodorczykowi możliwość dojścia do piłki przed opuszczeniem przez nią boiska za linią końcową. Zdenerwowany polski napastnik z frustracji kopnął rywala. Sędzia widział całe zajście, ale ocenił - ku zdziwieniu zawodników Genku - że Teodorczyk zasłużył na żółtą kartkę, a nie na czerwoną.

Teodorczyk, który w tym sezonie zdobył tylko 3 gole w 14 meczach, zagrał cały mecz. Jedynego gola spotkania zdobył wspomniany Aidoo, który w 50. minucie uciszył publiczność na Constant Vanden Stock Stadium w Brukseli. Broniący tytułu Anderlecht jest w tabeli na 5. pozycji. Ma 18 punktów, czyli o 12 mniej niż liderujący Club Brugge. Genk zajmuje 10. lokatę.