Damian Kądzior został zdjęty w przerwie, a grał dobrze... Jego drużyna niestety przegrała z Athletic Bilbao

Data dodania: 27-09-2020 16:37

W 3. kolejce hiszpańskiej La Liga SD Eibar przegrał na własnym terenie z Athletic Bilbao 1:2 (0:1). W przerwie zmieniony został Damian Kądzior.

Zespół gości objął prowadzenie w 40. minucie spotkania. Na listę strzelców wpisał się Unai Lopez po asyście Inaki'ego Williamsa. W podstawowej jedenastce w zespole gospodarzy wyszedł Damian Kądzior, ale w przerwie został zmieniony. Co ciekawe, Kądzior nie grał źle. - Damian Kądzior został zmieniony już w przerwie przez trenera Mendilibara w meczu Eibaru z Athletikiem, mimo bycia najlepszym z tercetu ofensywnego - napisał na Twitterze jeden z użytkowników.

W jego miejsce wszedł Pedro Leon, który w 48. minucie zaliczył asystę przy bramce bramce Kike. W 68. minucie Williams zmarnował rzut karny, ale w 88. minucie "Rojiblancos" podwyższyli prowadzenie. Drugiego gola zdobył Lopez (asystował Ander Capa) i ostatecznie Athletic zgarnęła komplet punktów.

Po trzech spotkaniach zespół Polaka ma na swoim koncie 1 punkt. Wcześniej przegrał z Villarreal CF (1:2) i bezbramkowo zremisował z Celtą Vigo.