Obrońca Pogoni Szczecin zdobył gola w reprezentacji. Poprawił sobie humor po ,,samobóju" w Lotto Ekstraklasie

Data dodania: 13-11-2017 21:10

Lasza Dwali w niedawnym meczu ligowym z Legią Warszawa zdobył gola samobójczego, a Pogoń Szczecin przegrała z mistrzem Polski. Obrońca humor poprawił sobie w reprezentacji.

Dwali w poniedziałkowym meczu Gruzji z Białorusią zdobył bramkę w 50. minucie, a na boisku pojawił się od początku II połowy. Z ławki rezerwowych weszli też inni Gruzini z Lotto Ekstraklasy - w 62. minucie Giorgi Merebaszwili z Wisły Płock, a w 88. minucie Nika Kaczarawa z Korony Kielce. 10 końcowych minut zagrał Waleri Kazaiszwili, do niedawna piłkarz Legii Warszawa. Na ławce rezerwowych pozostał Wladimer Dwaliszwili, który w przeszłości grał w Polonii Warszawa, Legii Warszawa i Pogoni Szczecin.

Gruzini z Białorusią najpierw przegrywali po bramce Igora Stasiewicza z 24. minuty. Wyrównał Irakli Sicharulidze w 35. minucie. W 50. minucie na 2:1 trafił Dwali, a wynik meczu na 2:2 ustalił Pawieł Niechajczik w 66. minucie.