Katastrofa Włochów! Do tej pory jedyny raz nie zagrali na MŚ w Szwecji.Teraz Szwedzi zabrali im bilety do Rosji! (VIDEO)

Data dodania: 13-11-2017 22:51

Reprezentacja Włoch nie jedzie na MŚ 2018 w Rosji. Po porażce 0:1 w Szwecji Italia na San Siro potrzebowała gola. Cały mecz atakowała, oddała mnóstwo strzałów i nic nie wskórała!

23 strzały, 75 procent posiadania piłki i Gianluigi Buffon, Leonardo Bonucci, Antonio Candreva, Ciro Immobile i kilka innych gwiazd nie pojedzie na mundial. Włosi przez 180 minut barażu nie potrafili pokonać Robina Olsena. O awansie Szwedów przesądziła więc bramka Jakoba Johanssona, który w pierwszym meczu strzelił gola 4 minuty po wejściu na boisko. W rewanżu bohater Szwedów udział zakończył już w 19. minucie, bowiem doznał poważnie wyglądającego urazu kolana i musiał zejść z boiska.

Włosi po raz drugi w historii nie pojadą na MŚ. Poprzednio zdarzyło się im to w 1958 roku, gdy mundial odbywał się w... Szwecji. Za tę klęskę posadą zapłaci selekcjoner Giampiero Ventura. Kto zajmie jego miejsce? Możliwe, że Antonio Conte, chociaż wydaje się, że on nadal woli pracę w klubie.

Sensacja nie miała prawa się wydarzyć, ale nikt nie przypuszczał, że tak to będzie wyglądało. Fatalne statystyki. Chorwacja jadą do Rosji

Real szuka sposobu na pozyskanie Neymara. Chce oddać PSG dwóch swoich gwiazdorów!