Brazylijczycy mają kolejną piłkarską ,,perłę". Chcą wielką kasę od gigantów za 16-letniego Lincolna (VIDEO)

Dodał: mpt
Data dodania: 16-11-2017 12:01

Brazylia słynie z wypuszczania w świat świetnych napastników, a wielkie kluby od lat monitorują tamtejszy rynek, by wyłowić najlepsze perełki. Za kolejną uznawany jest 16-letni Lincoln, który ostatnio błysnął w MŚ U-17, co tym bardziej cieszy działaczy Flamengo Rio de Janeiro.

Młodziutki napastnik podczas turnieju w Indiach zdobył 3 gole, a Brazylia zajęła 3 miejsce. Dobra gra Lincolna spowodowała, że wzrosło zainteresowanie jego osobą ze strony europejskich klubów.

Według włoskiego serwisu ,,Calciomercato" Lincolna będzie chciał pozyskać Manchester United. Anglicy mają powalczyć o zaledwie 16-letniego napastnika z FC Barcelona i Realem Madryt. Ciekawe, który z tych klubów jest gotowy zapłacić około 30 mln euro, bo takiej kwoty za Lincolna spodziewa się Flamengo.

Przypomnijmy, że Flamengo niedawno ubiło świetny interes z Realem. Brazylijczycy sprzedali ,,Królewskim" 17-letniego napastnika Viniciusa Juniora. Hiszpanie musieli zapłacić za niego 45 mln euro i od razu wypożyczyli go Flamengo do połowy 2019 roku. Pewnie podobny scenariusz czeka Lincolna, który też tak szybko ojczyzny nie opuści.

Szef La Liga wie więcej czy czaruje rzeczywistość? Jego zdaniem Messi zostanie w FC Barcelona

,,Marca": Neymar latem rozmyślił się w sprawie transferu do PSG

Futbol.pl

TAGI

ANKIETA

Czy Lincoln zrobi wielką karierę w Europie?

Inne artykuły