Pogoń przegrała w debiucie nowego trenera. Kosta Runjaić drogę do poprawy wyników widzi w dwóch rzeczach

Data dodania: 18-11-2017 9:12

Pogoń Szczecin przegrała 0:1 z Wisłą Kraków na wyjeździe w debiucie trenera Kosty Runjaicia. Szkoleniowiec po porażce nie ukrywał, że przed nim i drużyną jeszcze wiele pracy, by wyniki były zadowalające.

- Czeka nas rozmowa i dużo pracy - stwierdził Runjaić na konferencji prasowej. Nowy trener Pogoni nie mógł być zadowolony z gry swojego zespołu przy Reymonta 22.

Pogoń długo i szczęśliwe (kilka słupków po strzałach piłkarzy Wisły) broniła się w Krakowie. W 74. minucie Jakub Bartkowski trafił jednak do siatki i ,,Portowcy" przegrali. - Wynik mnie nie zadowala. Jak każdy debiutujący trener chciałem dobrze zacząć pracę - stwierdził Runjaić, chociaż dodał, że jakąś tam poprawę w grze widział.

Runjaić przyznał, że duży wpływ na wynik miała czerwona kartka, którą w 62. minucie przy wyniku 0:0 obejrzał Cornel Rapa, który sfaulował wychodzącego na czystą pozycję rywala. Szkoleniowiec Pogoni dodał jednak także, że Wisła była lepsza i wygrała zasłużenie.

Pogoń po 16 kolejkach ma na koncie tylko 9 punktów. Zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W następnej kolejce zagra z przedostatnim w stawce Piastem Gliwice u siebie.

Marcin Wasilewski oficjalnie w Wiśle Kraków. Podpisał umowę, wybrał numer

Pogoń jechała na farcie w Krakowie, ale szczęście się w końcu odwróciło. ,,Portowcy" przegrali w debiucie nowego trenera