Sampdoria wypuściła pewną wygraną z rąk. Dawid Kownacki nie zaliczył wejścia smoka

Data dodania: 09-12-2017 20:47

Bartosz Bereszyński zaliczył 90 minut, a Dawid Kownacki minutę w meczu Sampdorii Genua z Cagliari Calcio. Goście z Genui prowadzili 2:0, ale nie wygrali i marnym pocieszeniem jest fakt, że zdobyli punkt po dwóch kolejnych porażkach.

Do przerwy na Sardegna Arena Sampdoria prowadziła 2:0 w meczu 15. kolejki Serie A. Wydawało się, że ekipa Marco Giampaoli spokojnie wygra w Cagliari, ale po przerwie roztrwoniła przewagę, którą miała po golach doświadczonego Fabio Quagliarelli z 12. i 19. minuty. W obu przypadkach Włoch dostał podania od Gastona Ramireza.

Po zmianie stron gospodarzom zajęło zaledwie kilka minut, by wyrównać. W 56. minucie trafił Farias, a po 4 minutach na 2:2 gola zdobył Pavoletti.

W 89. minucie na boisko wszedł Dawid Kownacki. Nie okazał się super jokerem, który dał wygraną Sampdorii i w efekcie spotkanie zakończyło się remisem.

Sampdoria w tabeli jest na 6. pozycji i póki co bezpiecznie się na niej okopała, bo ma kilka straty do 5. Lazio Rzym i kilka punktów przewagi nad 7. Fiorentiną. Cagliari plasuje się na 13. pozycji.

Młoda gwiazda Realu na nowo zabłyśnie w nowym klubie?

Karol Linetty nie jest jeszcze gotowy do gry. Absencja Polaka znacznie się wydłużyła