Teodorczyk ma dość tego sezonu. Po czerwonej kartce dał upust frustracji w nietypowy sposób (VIDEO)

Data dodania: 10-12-2017 21:35

Łukasz Teodorczyk wyleciał z boiska w 85. minucie meczu Anderlechtu Bruksela z Royal Charleroi. Polski napastnik po opuszczeniu boiska nietypowo... otworzył sobie drzwi do szatni.

Teodorczyk musiał opuścić murawę przy stanie 3:1 dla gości. Kilka sekund wcześniej czerwoną kartkę obejrzał Amara Baby z Charleroi i siły się na chwilę wyrównały, bowiem Anderlecht grał w "10" od 34. minuty, gdy z murawy musiał zejść Olivier Deschacht.

Sfrustrowany tym sezonem Teodorczyk po zejściu z boiska dał upust swoim emocjom. Ciekawe czy taka terapia na głowę pomoże i polski snajper, który w tym sezonie strzelił tylko 3 gole, zdoła się odblokować.

W Dortmundzie zatrzęsie się ziemia! Idą wielkie zmiany w Borussii!