PSG pewnie awansuje w Pucharze Ligi

Data dodania: 13-12-2017 23:39

PSG pokonało na wyjeździe Strasbourg 4:2 w 1/8 finału Pucharu Ligi Francuskiej. Lider Ligue 1 PSG nie miał problemów z awansem do ćwierćfinału.

1/8 finału Pucharu Ligi Francuskiej sezonu 2017/2018
STRASBOURG - PARIS SAINT-GERMAIN 2:4
Grimm 36, Blayac 88 - Salmier (sam.) 13, Di Maria 25, Alves 62, Draxler 78

Już po 25 minutach "Paryżanie" mieli przewagę dwóch goli. Do siatki trafiali Salmier (trafienie samobójcze) i Di Maria. Niżej notowany Strasbourg potrafił przed własną publicznością odpowiedzieć. Jeszcze przed przerwą bramkę kontaktową zdobył Grimm. Po zmianie stron to goście przeważali. Wynik podwyższył Alves i Draxler. Strasbourg na pożegnanie z pucharem drugi raz zaskoczył defensywę rywala. W 88 minucie futbolówkę do bramki wpakował Blayac

Fabiański nie powstrzymał Manchesteru City, a Krychowiak wrócił do pierwszego składu!

Skandaliczne zachowanie na trybunach podczas Derbów Krakowa! (VIDEO)