Adrian Mierzejewski się nie zatrzymuje. Znowu trafił do siatki i poprawił asystą (VIDEO)

Data dodania: 15-12-2017 15:28

Adrian Mierzejewski nie zwalnia tempa. Polak zdobył kolejnego gola w Australii! Pomocnik Sydney FC miał również asystę.

Mierzejewski po raz piąty trafił do siatki w australijskiej lidze. W 11. kolejce jego Sydney FC wygrało u siebie 3:1 z Melbourne City FC, a Polak w 44. minucie doprowadził do wyrównania. Z kolei w 90. minucie Mierzejewski asystował przy ostatnim golu spotkania. Po jego podaniu bramkę zdobył Alex Brosque. Gola dla gości, który dał im prowadzenie, strzelił w 37. minucie Luke Brattan, a na 2:1 już dla Sydney trafił w 45. minucie z karnego Brazylijczyk Bobo.

Piłkarze Melbourne od 71. minuty musieli grać w osłabieniu, bowiem czerwoną kartkę za uderzenie przeciwnika obejrzał Manny Muscat. Na 5 minut przed końcem w szeregach gości pojawił się na boisku Marcin Budziński.

Po 11 kolejkach Sydney FC z 28 punktami na koncie jest liderem A-League. Melbourne City ma 19 "oczek" i plasuje się na 3. pozycji.

Złe wieści dla Arkadiusza Milika. Będzie dopiero trzeci w kolejce do gry w ataku Napoli

Marko Vesović może zostać piłkarzem Legii Warszawa. Jego agenci pojawili się przy Łazienkowskiej