Jarosław Niezgoda z dwoma golami i asystą dla Portland Timbers. Świetny mecz Polaka (VIDEO)

Data dodania: 29-10-2020 8:38

5:2 Portland Timbers ograli Los Angeles Galaxy, a dwa gole dla gospodarzy strzelił Jarosław Niezgoda. Doatkowo były zawodnik Legii Warszawa zanotował asystę.

Niezgoda już w 6. minucie otworzył wynik spotkania, a w 19. minucie podwyższył na 2:0. To były gole numer 5. i 6. Polaka w sezonie zasadniczym MLS. Jego Timbers do przerwy prowadzili w sumie 3:0, bo w 30. minucie Diego Valeri wykorzystał rzut karny. Szkoda, że nie oddał tej jedenastki Niezgodzie...

Po zmianie stron obie ekipy zdobyły po dwie bramki. Cristian Pavon w 46. minucie strzelił pierwszego gola dla Galaxy, a w 90. minucie trafił po raz drugi. Jego trafienia rozdzieliły bramki Timbers - w 60. minucie Williamsona i w 74. minucie Polo. Przy golu Williamsona asystę zaliczył Niezgoda.

Portland Timbers zajmuje 3. miejsce w konferencji zachodniej MLS. Zespół Niezgody wywalczył 35 punktów w 20 meczach i jest już pewny udziału w fazie play off.