Podobne mecze Arsenalu i Chelsea. Duża przewaga i po jednym golu, ale za to pięknym. Ozila ładniejsza (VIDEO)

Data dodania: 16-12-2017 18:48

Arsenal i Chelsea nie zachwyciły w sobotnich meczach z Newcastle i Southampton. Obie londyńskie ekipy wygrały jednak po 1:0. Po pięknych golach.

Arsenal wygrał z Newcastle po bajecznym trafieniu Meusta Ozila. Reprezentant Niemiec w 23. minucie posłał piłkę do siatki po strzale z woleja. Rob Elliot nie miał szans.

Z kolei Chelsea pokonała Southampton po strzale Marcosa Alonso z rzutu wolnego w 3. minucie doliczonego czasu gry do I połowy. Fraser Forster nie zdążył do piłki uderzonej przez Hiszpana.

Warto dodać, że Arsenal i Chelsea miały ogromną przewagę i co chwila gościły pod bramką rywali. Chelsea oddała jednak tylko 8 celnych strzałów, a Arsenal 5, więc nic dziwnego, że zdobyły zaledwie po golu. To jednak wystarczyło do odniesienia wygranych.

W tabeli Chelsea nadal jest na 3. miejscu i będzie się pewnie długo biła o wicemistrzostwo z Manchesterem United. Arsenal awansował na 4. lokatę po swoim 18 meczu w sezonie, ale może ją jeszcze stracić. Do Chelsea ,,Kanonierzy" tracą 5 punktów.

Theo Walcott marzy o wyjeździe na mundial. Mogą mu pomóc Hiszpanie

Milan szuka następcy Donnarummy! Chce postawić na doświadczenie i wyciągnąć bramkarza ligowego rywala