Karol Świderski w pierwszym składzie u nowego trenera i z golem

Data dodania: 01-11-2020 18:38

Karol Świderski strzelił 3. gola w tym sezonie ligi greckiej. Polski napastnik wyszedł w pierwszym składzie PAOK Saloniki na mecz wyjazdowy z Panetolikosem i dał gościom prowadzenie w wygranym ostatecznie 3:1 spotkaniu.

Świderski dostał szansę w pierwszym składzie od debiutującego w roli pierwszego trenera Pablo Garcii. Polak już w 18. minucie odwdzięczył się za zaufanie i posłał piłkę do siatki.

Gospodarze wyrównali w 54. minucie, a w 66. minucie Świderskiego na boisku zastąpił Colak. To on z rzutu karnego w doliczonym czasie gry ustalił wynik na 3:1 dla PAOK, bo kilka minut wcześniej na 2:1 trafił z kolei wprowadzony w 82. minucie Ninua.

PAOK wygrał 3:1 i w tabeli jest na 3. miejscu za Arisem i Olympiakosem.