Bramka Konrada Wrzesińskiego w kazachskiej ekstraklasie

Data dodania: 07-11-2020 12:14

W 18. kolejce kazachskiej ekstraklasy Kajrat Ałmaty zremisował na wyjeździe 2:2 (1:0) z Kajsarem Kyzyłorda. Gola w tym meczu zdobył Konrad Wrzesiński.

Pierwszego gola w tym spotkaniu zdobył Sergey Keiler. Zawodnik Kajratu wpisał się na listę strzelców w 45. minucie spotkania. W 64. minucie prowadzenie podwyższył Wrzesiński. Dla 27-latka była to trzecia bramka w tym sezonie. Później goście wzięli się do pracy i odrobili straty. Na listę strzelców wpisali się Elgudża Lobdżanidze oraz Ivan Graf.

Kajrat aktualnie znajduje się na 1. miejscu w tabeli z dorobkiem 45 punktów na koncie. Ten zespół już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo kraju. Zawodnikiem Kajratu jest również Jacek Góralski, ale reprezentant Polski nie wystąpił w tym spotkaniu.