Wielki transfer stanie sie faktem? Jest reakcja Coutinho!

Dodał: Marcin Kowalczyk
Data dodania: 06-01-2018 18:10

Jak donosi portal "goal.com" FC Barcelona i Liverpool nie doszły jeszcze do porozumienia w sprawie transferu Philippe Coutinho. Transfer wydaje sie być jednak przesądzony, ponieważ Brazylijczyk nie poleciał na zgrupowanie "The Reds" do Kataru.

Pomocnik ma przenieść się do katalońskiego klubu w ciągu najbliższych dni. Koszt transferu ma wynosić 160 milionów euro. Anglicy chcą jeszcze przekonać swojego gwiazdora do pozostania na Anfield przynajmniej do końca sezonu, ale ten wydaje się zdecydowany na transfer. Reprezentant Brazylii nie weźmie udziału w zgrupowaniu w Dubaju, co ma wyraźnie wskazywać, że w najbliższych dniach przeniesie się do Barcelony. Negocjacje odnośnie przejścia Brazylijczyka do Hiszpanii trwają już od wielu tygodni, o czym donosiły hiszpańskie media. Mówi się, że Coutinho będzie kosztował łącznie 160 milionów euro, w tym 40 milionów będzie zależne od jego występów na boisku. Coutinho w obecnym sezonie w barwach Liverpoolu wystąpił łącznie w dwudziestu spotkaniach, w których zdobył 12 bramek i zanotował 9 asyst.

Trafienie Kownackiego nie uchroniło Sampdorii od porażki z czerwoną latarnią ligi!

Białkowski odpada z Pucharu FA! Więcej szczęścia miał zespół Grosickiego, Bednarka i Krychowiaka! Nadal w grze pozostaje Fabiański i Boruc!

Futbol.pl

TAGI

Inne artykuły