AS Monaco melduje się w kolejnej rundzie Pucharu Francji!

Data dodania: 06-01-2018 20:05

AS Monaco Kamila Glika pewnie pokonał na wyjeździe Moulins-Yzeure 2:5 i awansowało do 1/16 finału Pucharu Francji. Goście grali w mocno rezerwowym składzie. Wolne dostał m.in. reprezentant Polski.

1/32 finału Pucharu Francji sezonu 2017/2018
MOULINS-YZEURE - AS MONACO 2:5
Seck 28, Hardouin 44 - Carillo 1, 51, 84 Jovetic 39, Fabinho 54 (k)

Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z przewidywaniami. AS Monaco stłamsiło niżej notowanego rywala i szybko wyszło na prowadzenie po trafieniu Carrillo. Niespodziewanie goście potrafili odpowiedzieć. Z rzutu karnego stojącego w bramce Benaglio pokonał Seck. Piłkarze z Moaco jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie za sprawą Jovetica, ale piłkarze Moulins-Yzeure ponownie skontrowali rywala. Tym razem bramkę do szatni zdobył Hardouin. Po przerwie niżej notowani gospodarze wyraźnie opadli z sił. Z kolei AS Monaco natychmiast to wykorzystało i szybko rozpracowało obronę rywali. Zaraz po wznowieniu gry swoje drugie trafienie zanotował Carrillo, a w 54 minucie pewnie jedenastkę na bramkę zamienił Fabinho podwyższając wynik spotkania na 2:4. W samej końcówce swoje trzecie trafienie zdobył Carrillo ustalając wynik na 2:5 i zapewniając awans do 1/16 finału.

Niespodzianka w Rzymie! AS Roma bez punktów w starciu z Atalantą!

Wielki transfer stanie sie faktem? Jest reakcja Coutinho!