Bayern wygrał 6:0. Bez Roberta Lewandowskiego. Gol Sandro Wagnera

Data dodania: 06-01-2018 21:37

Bayern Monachium w swoim pierwszym tegorocznym sparingu pokonał 6:0 Al Ahli Ad-Dauha. Robert Lewandowski nie zagrał, a gola zdobył niedawno sprowadzony napastnik, zmiennik Polaka, Sandro Wagner.

Lewandowski odpoczywa z powodu urazu rzepki, więc od 1. minuty w sparingu z Al Ahli zagrał kupiony z TSG 1899 Hoffenheim Sando Wagner. Reprezentant Niemiec w 38. minucie strzelił gola i otworzył wynik spotkania Bayernu z 6. zespołem katarskiej ligi.

Po zmianie stron Niemcy już się rozstrzelali. W 51. minucie na 2:0 podwyższył Corentin Tolisso, a w 57. minucie na 3:0 trafił Arjen Robben. W 68. minucie Kingsley Coman strzelił gola na 4:0, w 73. minucie padła bramka na 5:0 po uderzeniu Niklasa Dorscha. Wynik spotkania ustalił w 88. minucie Niklas Suele.

W przerwie trener Juppe Heynckes wymienił 10 zawodników. Całe spotkanie rozegrał tylko Tolisso.

Sensacyjne informacje dziennikarza z Belgii. Teodorczyk następcą Kane'a?