Mariusz Stępiński z golem w Serie B. Polak przypieczętował efektowe zwycięstwo

Data dodania: 08-11-2020 23:15

Mariusz Stępiński przypieczętował golem wysoką wyjazdową wygraną US Lecce z Virtusem Entella w 7. kolejce włoskiej Serie B.

Polski napastnik zagrał w barwach gości od 1. minuty do końcowego gwizdka i w 90. minucie trafił do siatki, pieczętując zwycięstwo Lecce. Przyjezdni pokonali gospodarzy aż 5:1, chociaż do przerwy było tylko 1:0. Sprawy miejscowych skomplikowały się w 58. minucie po czerwonej kartce przy stanie 1:2. Po chwili było 1:3 po rzucie karnym, a potem padły dwa kolejne gole, w tym Stępińskiego.

Dla Polaka to 3. ligowe trafienie w tym sezonie.

Stępiński zagrał cały mecz, a poza kadrą Lecce znalazł się kontuzjowany Marcin Listkowski. Lecce z 12 punktami zajmuje 4. miejsce w tabeli.