Barcelona wreszcie znalazła sposób na Celtę i jest w ćwierćfinale Copa del Rey. Genialna asysta Messiego (VIDEO)

Data dodania: 11-01-2018 23:17

FC Barcelona bez problemów awansowała do ćwierćfinału Copa del Rey. W rewanżowym meczu 1/8 finału ,,Duma Katalonii" rozbiła 4:0 Celtę Vigo, która w ostatniej kolejce La Liga zremisowała u siebie 2:2 z Realem Madryt.

Celta nie tylko zdobyła ligowy punkt w meczu przeciwko ,,Królewskim", ale zremisowała również na Camp Nou z Barcą. Do tego urwała dwa "oczka" Dumie Katalonii na swoim stadionie w pierwszym meczu Pucharu Króla.

Jednak w rewanżu Celta nie miała już żadnych szans. W 31. minucie było aż... 4:0. Barca objęła prowadzenie w 13. minucie po strzale Leo Messiego z podania Jordiego Alby. Chwilę później ten duet wypracował drugiego gola, a w 28. minucie trzeciego, chociaż tym razem role się odwróciły i to Hiszpan trafił do siatki po podaniu Argentyńczyka. Wynik do przerwy ustalił 3 minuty później Luis Suarez, a ostatniego, piątego gola strzelił w 87. minucie Rakitić po asyście Dembele.