Legia chce ofensywnego pomocnika? Serbowie twierdzą, że mistrzowie Polski złożyli ofertę za Djordje Ivanovicia (VIDEO)

Dodał: mpt
Data dodania: 12-01-2018 8:20

Legia Warszawa jest bardzo aktywna zimą na transferowym rynku. Mistrzowie Polski dokonali już czterech wzmocnień, a planują jeszcze kolejne. Według serbskich mediów zgłosili się po ofensywnego pomocnika Djordje Ivanovicia.

Serbski serwis Mozzartsport.com poinformował, że Legia złożyła ofertę za 22-letniego piłkarza Spartaka Suboticia. Cytuje wiceprezesa tego klubu Gorana Dracia, który powiedział, że Wojskowi są najpoważniejszym kandydatem do sprowadzenia Ivanovicia.

Zdaniem serbskich dziennikarzy Legia zaoferowała za 22-letniego uniwersalnego gracza ofensywnego około 0,5 mln euro. Zainteresowanie Ivanoviciem przejawiają też kluby z Hiszpanii, Portugalii i Belgii, ale nie są tak konkretne.

Ivanović w listopadzie zadebiutował w reprezentacji Serbii. 22-latek w tym sezonie w 21 meczach serbskiej Super Ligi zdobył dla Spartaka aż 11 goli. W sumie w 101 spotkaniach trafił do siatki 27 razy i miał 8 asyst. W Legii rywalizowałby zapewne o miejsce na skrzydle, bo wydaje się, że Romeo Jozak ma wystarczającą ilość kandydatów do obsadzenia pozycji ofensywnego pomocnika. Transfer Ivanovicia na pewno zamknąłby drogę do powrotu do Legii przed Rafałem Wolskim.

Lech pozyskał Piotra Tomasika. Jagiellonia już podpisała umowę z jego następcą

Wolski chce transferu. Lechia postanowiła dać mu nauczkę. Uratuje go Legia?

Futbol.pl, źr. foto: Mondo.rs

TAGI

ANKIETA

Legia Warszawa zimą powinna kupić...

Djordje Ivanovicia
Rafała Wolskiego
Nie mam zdania

Inne artykuły