Grad goli w Poznaniu. Lech wygrywa z czwartoligowcem

Dodał: Adrian Łęczycki
Data dodania: 14-01-2018 13:56

Lech Poznań rozpoczął przygotowania do rundy wiosennej w Lotto Ekstraklasie. W rozgrywanym przy Bułgarskiej sparingu, podopieczni Nenada Bjelicy pokonali Polonię Środa Wielkopolska.

Nenad Bjelica w starciu z czwartoligowym rywalem sprawdził sporą część kadry, jaką obecnie dysponuje. W pierwszej połowie Lech prowadził spokojnie 2:0, a na listę strzelców wpisywali się Gytkjaer oraz Majewski.

Po przerwie, kiedy w zespole Lecha pojawiło się kilka nowych twarzy, gra siadła. Polonia, z walczącym o wyjazd na Mundial do Rosji Luisem Henriquezem, napsuła sporo krwi "Kolejorzowi". Lech po przerwie wbił jeszcze jedną bramkę rywalom, ale stracił przy tym trzy i wydawało się, że sparing zakończy się zaskakującym wynikiem.

Piłkarze Lecha Poznań nie dopuścili jednak do kompromitacji, a trafienie na wagę wygranej dla Lecha zanotował Mario Situm, który na boisku pojawił się w drugiej połowie meczu.