Barcelona od 0:2 do 4:2! Kolejny gol Paulinho, popis Suareza i Messiego (VIDEO)

Data dodania: 14-01-2018 22:34

FC Barcelona przegrywała 0:2 z Realem Sociedad San Sebastian, ale ostatecznie wygrała na Estadio Anoeta. Świetny mecz rozegrał Luis Suarez, który zdobył piękną bramkę, miał asystę i dołożył drugie trafienie.

Barca dała się zaskoczyć Baskom już w 11. minucie, gdy Xabi Prieto dośrodkował, a Willian Jose głową trafił na 1:0. Gospodarze po tej bramce nie cofnęli się do obrony, ale nadal szukali swojej szansy na podwyższenie prowadzenia. Ter Stegen miał sporo roboty. W 30. minucie piłka wpadła do jego bramki po uderzeniu Williana Jose, ale sędzia odgwizdał faul. 4 minuty później nic nie uratowało gości. Juanmi po genialnym zagraniu Sergio Canalesa opanował piłkę i uderzył. Futbolówka po rykoszecie wylądowała w siatce!

Było 0:2, ale w 39. minucie oddech Barcelonie dał Paulinho. Tak krytykowany przy okazji letniego transferu Brazylijczyk wykończył podanie Luisa Suareza i zdobył swoją 7. bramkę w sezonie. Lepszy dorobek mają tylko wspomniany Suarez i oczywiście Leo Messi.

Właśnie Argentyńczyk w 51. minucie świetnie podał do Suareza, a ten kapitalnym strzałem, mierzonym trafił w ,,okienko" i wyrównał na 2:2. A w 72. minucie urugwajski snajper zdobył bramkę na 3:2. Gospodarze jeszcze coś próbowali, ale ich zapędy skutecznie ostudził w 85. minucie Leo Messi. Argentyński geniusz strzałem z 30 metrów z rzutu wolnego zamknął przy stanie 4:2 wynik spotkania.

W tabeli La Liga Barcelona ma aż 51 punktów w 19 meczach. O 9 "oczek" wyprzedza Atletico Madryt. Nad broniącym tytułu Realem, który jest 4. w tabeli, ma 19 punktów przewagi. Real Sociedad jest na 15. lokacie.

Aubameyang chce wymusić transfer? Borussia musiała ukarać go za naganne zachowanie!

Landon Donovan znowu wraca do gry. Wznawia karierę w Meksyku (VIDEO)