Angielski dziennikarz: Legia nadal chce wypożyczyć Bielika. Rozmowy trwają

Dodał: mpt
Data dodania: 17-01-2018 14:16
Angielski dziennikarz: Legia nadal chce wypożyczyć Bielika. Rozmowy trwają.

Naderwany mięsień dwugłowy najprawdopodobniej zablokuje Krystianowi Bielikowi przejście z Arsenalu do jednego z klubów grających w The Championship lub Celtiku Glasgow. Zdaniem dziennikarza ,,The Guardian" nie wyklucza jednak powrotu do Legii Warszawa.

David Hytner z ,,The Guardian" twierdzi, że wrócił temat wypożyczenia Bielika do Legii. 20-letni piłkarz miałby trafić do Warszawy na pół roku lub rok. 

Szansę przed Legią otworzyła kontuzja Bielika. Gdyby Polak był zdrowy, to najprawdopodobniej trafiłby do The Championship, bo zainteresowanie obrońcą wyrażały m.in. Norwich City i Nottingham Forest. Bielik z dobrej strony pokazał się na zapleczu Premier League w poprzednim sezonie, gdy był wypożyczony do Birmingham City. Wstępne zainteresowanie stoperem wykazywał teraz też Celtic Glasgow.

Bielik na wyleczenie obecnego urazu - latem wypadł na kilka miesięcy z powodu kontuzji barku - potrzebuje około miesiąca. Anglicy lub Szkoci nie chcą czekać, ale w Legii, która wznowi ligę dopiero w drugi weekend lutego, kontuzja piłkarza nie musi być przeszkodą. Warto dodać, że Bielik w tym sezonie zagrał tylko w 4 spotkaniach ekipy U23 Arsenalu.

Rafał Wolski dogadał się z Lechią. Na zgrupowanie jednak nie poleci

Bartosz Salamon może zmienić Serie A na rosyjską Premier Ligę. Chce go mistrz!

Futbol.pl

TAGI

ANKIETA

Czy powrót do Polski to dla Krystiana Bielika dobre rozwiązanie?

Tak
Nie
Nie mam zdania

Inne artykuły