Marcin Budziński show w A-League. Polak dał zwycięstwo Melbourne City (VIDEO) | Futbol - Piłka nożna

Marcin Budziński show w A-League. Polak dał zwycięstwo Melbourne City (VIDEO)

Data dodania: 21-01-2018 10:48

Adrian Mierzejewski zachwyca w Australii w barwach Sydney FC, ale coraz lepiej razi sobie też Marcin Budziński. Były pomocnik Cracovii błysnął w meczu z Adelaide United.

Budziński został bohaterem spotkania 17. kolejki A-League. Polski piłkarz zdobył dwie bramki, a jego zespół wygrał 5:0, utrzymując 3. pozycję w tabeli. W 82. minucie opuścił boisko.

Marcin Budziński w starciu z rywalem z 5. lokaty trafił do siatki w 30. i 35. minucie.  Przy pierwszej ,,Budzikowi" dopisało trochę szczęście.

Dla Budzińskiego to 3. i 4 trafienie w sezonie. O Polaku niedawno mówiło się, że szybko pożegna się z ekipą z Melbourne, ale teraz wygląda na to, że jego przyszłość nie jest zagrożona.

Wynik spotkania podkręcił Dario Vidosic, który strzelił gole w 89. i 92. minucie, a ustalił w 96. minucie McCormack.

Arka testuje napastnika. W Gdyni może zagrać Enrique Esqueda (VIDEO)

Rafał Grzelak już ma nowy klub. Po pół roku w Szkocji wrócił do Lotto Ekstraklasy