Gol Radosława Murawskiego w tureckiej ekstraklasie (VIDEO)

Data dodania: 28-11-2020 17:05

W 10. kolejce tureckiej ekstraklasy Denizlispor zremisował na wyjeździe 3:3 (0:2) z Istanbul Basaksehir FK. Bramkę w tym spotkaniu zdobył Radosław Murawski.

Gospodarze bardzo dobrze weszli w to spotkanie i już w 11. minucie wyszli na prowadzenie. Gola dla İstanbul Başakşehir FK zdobył Fredrik Gulbrandsen. W 21. minucie ten sam zawodnik ponownie strzelił gola. Do przerwy wynik się już nie zmienił. W 59. minucie wynik podwyższył jeszcze Demba Ba.

Potem goście wzięli się do pracy i odrobili straty. Najpiew gola zdobył Ozer Ozdemir, a następnie na listę strzelców wpisal się Hugo Rodallega. Na koniec do wyrównania doprowadził Radosław Murawski, który wykorzystał rzut karny. Polak w doliczonym czasie gry płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali. Dla urodzonego w Gliwicach środkowego pomocnika było to pierwsze trafienie w obecnym sezonie tureckiej ekstraklasy.

ISTANBUL BASAKSEHIR - DENIZLISPOR 3:3

Bramki: Fredrik Gulbrandsen 11, 21, Demba Ba 59 - Özer Özdemir 62, Hugo Rodallega 90+2, Radosław Murawski 90 +7(karny)