Koszmarne sceny na początku meczu Premier League! Gwiazdor Wolves stracił przytomność (VIDEO)

Data dodania: 29-11-2020 20:31

Koszmarnie zaczęło się niedzielne spotkanie Arsenalu z Wolverhampton Wanderers. Już w 5. minucie zderzyli się David Luiz i Raul Jimenez. Obaj mocno ucierpieli, a ten drugi stracił nawet przytomność.

Jimenez został zmieniony od razu i trafił do szpitala. David Luiz zszedł z boiska w przerwie.

Mecz ostatecznie wygrały Wilki, a wynik 2:1 dla gości został ustalony do przerwy po bramkach Gabriela z 30. minuty dla Arsenalu i Neto z 27. minuty oraz Podence kwadrans później dla Wanderers.