Kolejny raz... Kamil Grabara zawalił gola. Alisson w Liverpool FC może spać spokojnie (VIDEO)

Data dodania: 29-11-2020 21:05

Kamil Grabara po raz kolejny udowodnił, że daleka droga przed nim, by być tak dobrym bramkarzem, jakim wydaje się mu, że już jest. W meczu Aarhus, gdzie Polak jest wypożyczony z Liverpool FC, z Nordsjaelland, popełnił fatalny błąd.

Grabara już w pierwszych minutach musiał dwa razy wyjmować piłkę z siatki. Obrońcy zawalili i Polak nie mógł zbyt wiele zrobić, by powstrzymać rywali.

Grabara mógł być wściekły na kolegów, ale w II połowie sam zawalił. Dostał podanie od jednego z kolegów w 57. minucie przy stanie 1:2 i...

Zobaczcie sami, co zrobił 21-letni bramkarz, któremu od dawna wielu zarzuca brak pokory:

Skauci Liverpool FC na pewno pilnie obserwują wyczyny Polaka na wypożyczeniu. Nic nie wskazuje, póki co na to, by Alisson musiał czuć się zagrożony. Adrian też. Caoimhin Kelleher też... A może nawet i młody Jakub Ojrzyński.