Konrad Michalak strzelił gola w tureckiej ekstraklasie! (VIDEO)

Data dodania: 12-12-2020 16:39

W 12. kolejce tureckiej ekstraklasy Caykur Rizespor pokonał 3:2 (1:0) z Goztepe SK. Jedną z bramek dla gospodarzy strzelił Konrad Michalak.

Polak wpisał się na listę strzelców w 57. minucie spotkania. Michalak znajdował się przed polem karnym, dostał podanie i uderzył zza pola karnego. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników drużyny przeciwnej i wpadła do bramki. Była to dla niego pierwsza bramka w tym sezonie w tureckiej ekstraklasie. 23-latek na murawie przebywał do 75 minuty.

Michalak aktualnie występuje na wypożyczeniu w Caykur Rizespor. Do tego zespołu przyszedł na zasadzie wypożyczenia do 30 czerwca 2021 roku z Akhmat Grozny. W jego umowie znajduje się opcja wykupu.

CAYKUR RIZESPOR - GOZTEPE SK 3:2

Bramki: Rick 45 (karny), Konrad Michalak 57, Milan Škoda 90 - Yalçın Kayan 66, Stefano Napoleoni 81