Arkadiusz Reca zrobił to bardzo ładnie i strzelił debiutanckiego gola w Serie A (VIDEO)

Data dodania: 12-12-2020 16:46

Arkadiusz Reca w meczu Crotone - Spezia w 11. kolejce sezonu 2020-2021 strzelił swojego debiutanckiego gola w Serie A.

Polak dostał daleki podanie od Moliny i w 49. minucie świetnie przyjął piłkę, ograł obrońcę i uderzył na bramkę. W tym momencie Crotone wróciło na prowadzenie, które objęło w 7. minucie po strzale Messiasa, ale straciło w 18. minucie po uderzeniu Fariasa. Wynik spotkania na 3:1 dla gospodarzy podwyższył Eduardo Henrique w 56. minucie, a w doliczonym czasie gry Messias trafił jeszcze na 4:1.

Reca na swojego pierwszego gola we Włoszech w lidze czekał aż do 38. meczu. Wcześniej Polak zanotował 4 asysty, z czego dwie w tym sezonie.

W tabeli Serie A Crotone odniosło wreszcie pierwsze zwycięstwo, ma na koncie 5 punktów i chociaż zajmuje ostatnie miejsce, to zbliżyło się do rywali. Spezia z 10 oczkami jest na 16. lokacie.