Serie A. Cristiano Ronaldo uratował Juventus FC. Dwa gole Portugalczyka z rzutów karnych w meczu z Genoa CFC (VIDEO)

Data dodania: 13-12-2020 20:15

W niedzielnym spotkaniu włoskiej Serie A Juventus FC pokonał 3:1 (0:0) na wyjeździe Genoa CFC. Klub ze stolicy Piemontu uratował Cristiano Ronaldo! Był remis, ale Portugalczyk potem strzelił dwa gole. Cały mecz w ekipie z Turynu w bramce zagrał Wojciech Szczęsny.

W 57. minucie padła dopiero pierwsza bramka w tym spotkaniu. Na prowadzenie wyszedł Juventus FC. Gola dla "Starej Damy" zdobył Paulo Dybala. Argentyńczyk dostał podanie od Westona McKennie, wszedł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Mattię Perina.  Dla Dybali był to pierwszy gol w obecnym sezonie Serie A.

W 61. minucie do wyrównania doprowadził Stefano Sturaro. Po kapitalnym dośrodkowaniu Luki Pellegrini'ego włoski pomocnik uderzył z powietrza i pokonał Wojciecha Szczęsnego.

Wydawało się, że będzie remis, ale potem dwa gole dla "Juve" zdobył Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił gole z rzutów karnych. W tym sezonie Portugalczyk ma już na swoim koncie 10 bramek we włoskiej ekstraklasie. Jak na razie rozegrał 7 spotkań. Wcześniej pauzował m.in. przez koronawirusa. "CR7" był zarażony, ale chorobę przeszedł bezobjawowo.